panel www kdbrd2016

menu 2017

Patronat Honorowy

GDDKiA logo 200lat 29 10 zestawienie1

 

KRBRD

LogotypMIpoziom

Patronat

KRZDP

KRZDP

Logo konwent Dyrektorow bez napisow

PK

wrbrd logo nowe

 

MORD Krakow

ZMRP

GITD

 

PKD nowe logo male

IBDiM

Partnerstwo

800x600 v1

Logo Krakow C rgb

Partnerzy Specjalni

prowerk

LTS SNO ByLindsay 300dpi

Firmy Współpracujące

 

logo geyer hosaja 1

 

Fam png

Patronat medialny

ViaExpert01

logotyp Drogi

RK logo

Logo krakow pl H cmyk

Patronat honorowy

 

 

 

Patronat

 

 

 

Partner Strategiczny

Partner Specjalny

 

Partner

 

 

Firmy Współpracujące

 

 

 

Patronat medialny

90 RK logo patronat GRANAT mae

 

 

 

logotyp Drogi

ZOBACZ RELACJĘ FOTOGRAFICZNĄ

POBIERZ WYGŁOSZONE REFERATY

Trwają podsumowania IV KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017, w ramach których obyło się IV Forum ORGANIZACJA RUCHU 2017” oraz V Forum BARIERY 2017. Były to XXI i XXII wydarzenia z organizowanego przez Media-Pro Polskie Media Profesjonalne cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes. W spotkaniu udział wzięło 200 specjalistów w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, reprezentujących podmioty uczestniczące we wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Krakowskie Dni Bezpieczeństwa ruchu drogowego to konferencja bardzo specjalistyczna, podczas której całe ogólnopolskie środowisko naukowo-badawcze, zarządcze, ale również środowisko praktyków, spotka się i rozmawia na temat ważnych problemów związanych z poprawą bezpieczeństwa ruchu drogowego. – powiedział Konrad Romik, sekretarz Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa.

Szczegółowe podsumowanie i wnioski ze spotkania zostaną opublikowane w miesięczniku DROGI.

Eksperci KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO relacjonowali przebieg spotkania na antenie Radia Kraków.

Zachęcamy do obejrzenia relacji:

wywiad z mgr Konradem Romikiem, Sekretarzem Krajowej Rady BRD – www.radiokrakow.pl/wideo/4-krakowskie-dni-bezpieczenstwa-ruchu-drogowego/

wywiad z mgr inż. Leszkiem Kornalewskim, kierownikiem Centrum Monitoringu BRD, IBDiM - www.radiokrakow.pl/wideo/nowoczesnosc-na-skrzyzowaniu/

wywiad z mgr Markiem Dworakiem, sekretarzem Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, dyrektorem Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie - www.mord.krakow.pl/multimedia (audycja "Zapnij pasy" z dn. 24 lutego, w wersji do pobrania)

Wydarzenie było również tematem Kroniki TVP3 Kraków, wyemitowanej 23 lutego:

www.krakow.tvp.pl/29204363/23022017-2130

Polecamy także wywiady przeprowadzone w ramach relacji z KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO przez ViaEkspert

http://www.viaexpert.pl/informuje/targi-szkolenia-konferencje-spotkania-drogowcow/1250-iv-krakowskie-dni-bezpiezenstwa-ruchu-drogowego-2017-czyli-co-robic-by-eliminowac-zagrozenia-na-drodze

Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes. Więcej informacji znajduje się na stronie www.konferencjespecjalistyczne.plZapraszamy do zapoznania się z materiałami z poprzednich edycji.

III KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2016
Podsumowanie i wnioski

III Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne – „Stała i tymczasowa organizacja ruchu drogowego – ORGANIZACJA RUCHU 2016"
Relacja fotograficzna

IV Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne – „Bariery ochronne na drogach i obiektach inżynierskich – BARIERY 2016"
Relacja fotofraficzna

II KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2015
Podsumowanie i wnioski

II Ogólnopolskim Seminarium Specjalistycznym „Organizacja ruchu drogowego - ORGANIZACJA RUCHU 2015"
Relacja fotograficzna
Opis prezentacji i przebieg dyskusji
Opis Forum Dyskusyjnego

III Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Bariery ochronne na drogach i obiektach inżynierskich - BARIERY 2015"
Relacja fotograficzna
Opis prezentacji i przebieg dyskusji  cz. 1   cz. 2
Opis Forów Dyskusyjnych

I KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DRGOWEGO 2014

I Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne „Oznakowanie i organizacja ruchu w czasie prowadzenia robót drogowych - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU 2014"
Relacja fotograficzna
Opis wygłoszonych prezentacji
Przebieg dyskusji
Opis Forum Dyskusyjnego

II Ogólnopolskiego Forum Specjalistycznego „Bariery ochronne na drogach i obiektach inżynierskich – BARIERY 2014
Relacja fotograficza
Opis prezentacji i przebieg dyskusj
Opis Forum Dyskusyjnego

I Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Bariery Ochronne dla dróg i obiektów inżynierskich - BARIERY 2013"
Relacja fotograficzna
Opis wygłoszonych prezentacji
Przebieg dyskusji  cz. 1   cz. 2


 XXI i XXII wydarzenia z cyklu

KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes

IV KRAKOWSKIE DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017 mają za zadanie uporządkowanie wiedzy zarówno technicznej jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych stosowania środków organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Poruszymy także tematykę aktualnych trendów rozwojowych w dziedzinie BRD, zwłaszcza w kontekście wyników prac dotyczących urządzeń BRD wykonywanych w ramach programu Rozwój Innowacji Drogowych. Poza przeglądem aktualnych rozwiązań inżynierskich i uwarunkowań formalnych podczas IV KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017 chcemy powrócić do tematyki zarządzania bezpieczeństwem ruchu drogowego w Polsce. Poruszenie tematyki policzalnego wpływu usług ITS na poziom BRD zapowiedział już pan Przemysław Rzeźniewski, dyrektor Departamentu Zarządzania Ruchem GDDKiA. Zamierzamy podczas Forum stworzyć okoliczności sprzyjające szerokiemu zaprezentowaniu wyników najnowszych badań oraz najciekawszych realizacji praktycznych. Jednym z tematów konferencji będzie przedstawienie danych wypadkowych za 2016 rok, omówienie przyczyn niezadowalającego stanu oraz wskazanie możliwych rozwiązań wpływających na poprawę. Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu Konferencje Specjalistyczne z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów.

Zasadniczym celem KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017 jest stworzenie płaszczyzny do omówienia najbardziej aktualnych zagadnień w szerokim gronie fachowców, danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy do udziału
Komitet Organizacyjny