logo

Serdecznie zapraszamy autorów do zgłaszania propozycji referatów.

Kontakt:
Ewelina Nawara , tel. kom. 509 548 713
Mirosław Bajor,  tel. kom. 501 434 799
Andrzej Zygmunt,  tel. kom. 502 257 170

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wygłoszonymi podczas Forum referatami:

  1. prof. Stanisław Gaca „Bariery ochronne jako środek poprawy bezpieczeństwa ruchu przykłady badań”
  2.  dr hab. Kazimierz Jamroz z zespołem Politechniki Gdańskiej „Identyfikacja najechań na barierę drogową na przykładzie województwa pomorskiego”
  3. Łukasz Twardowski „Kierunki planowanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zmian w rozporządzeniach: w sprawie znaków i sygnałów drogowych oraz w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach”
  4. Grzegorz Kuczaj Kierunki planowanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zmian w przepisach techniczno-budowlanych dla dróg publicznych”
  5. prof. Tadeusz Sandecki  „Przydatność danych katalogowych o barierach ochronnych udostępnianych przez producentów”
  6. Tomasz Sobolewski, Karol Zielonka, Tadeusz Diupero „Badania zderzeniowe i ocena skutków najechania pojazdu na różnie ukształtowane, początkowe odcinki barier ochronnych”
  7. dr Piotr Rybak, dr Józef Wysocki „Badania symulacyjne możliwości kształtowania wybranych parametrów betonowych systemów ochronnych”
  8. Paweł Niewiadomski „Nowoczesne systemy barier betonowych HABA-Beton”
  9. Piotr Czuk „New Jersey bariera mostowa zintegrowana z panelami dźwiękochłonnymi (CE)"